3. PLAYSTATİON TURNUVASINDA MÜKEMMEL FİNAL

Asay Otomotiv-Kadir KURTAY Sponsorluğunda Kocaeli Taşköprülüler 3. Playstation Turnuvası gerçekleşti.
ASAY OTOMOTİV KOCAELİ TAŞKÖPRÜLÜLER DERNEĞİ 3. PLAYSTATION TURNUVASI ŞAMPİYONU rakibi Ferhat ASLAN'ı 6-4 mağlup eden Ramazan YAVUZ Oldu.


Asay Otomotiv Kadir KURTAY Sponsorluğunda Kocaeli Taşköprülüler Derneği Gençlik Kollarımızın organize ettiği 3. Playstation Turnuvası sonuçlandı. Turnuvada 2. Ferhat ASLAN olurken 3. Metin GÜN oldu. 1.ye kupa ve ödülünü Dernek Başkanı Yasin Sönmez takdim etti. 2.ye kupa ve ödülünü Dernek Yönetim kurulu üyemiz Yenal Aldırmaz takdim ederken, 3.ye ise Kupasını Dernek Başkan Yardımcısı Feyzi Ergün, ödülünü ise Dernek Gençlik Kolları Başkanı Ömercan Dönmez takdim etti.

Turnuva sonunda konuşma yapan Dernek Başkanı Yasin SÖNMEZ; "öncelikle turnuvada centilmence mücadele eden bütün oyuncuları kutluyorum. Birlik ve beraberlik için, dernek olarak küçük adımlar atarak gençlerin kaynaşmasını sağlamaya çalışıyoruz" dedi. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan Dernek Gençlik Kolları Başkanımız Ömercan DÖNMEZ ve Gençlik Kolları yönetimine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Turnuvamıza sponsor olan ASAY Otomotiv'in sahibi Kadir KURTAY beye katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum, katkı sağlayan, katılan izlemeye gelen herkese şükranlarımı sunuyorum"dedi.

Turnuva sonunda konuşma yapan Dernek Başkanı Feyzi ERGÜN;Kimileri için bu tür organizasyonlar birşey ifade etmeyebilir. Bu tür organizasyonlarda biz şunu gördük ki; arkadaşlık, samimiyet, hoşgörü, centilmenlik gibi güzel erdemlerin insanlarda tezahürü bizleri doğru bir iş yaptığımızı işaret ediyor" dedi. Emeği geçen herkese ve turnuvaya katılanlara, sponsor olan ASAY Otomotiv'in sahibi Kadir KURTAY beye katkılarından dolayı çok teşekkür etti.

Gençlik Kolları Başkanı Ömercan DÖNMEZ ise; turnuvaya katılanlara, sponsor olan ASAY Otomotiv'in sahibi Kadir KURTAY beye katkılarından dolayı çok teşekkür etti.235 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın