Turnuva Fikstürü 2016

ASAY OTOMOTİV
KOCAELİ TAŞKÖPRÜLÜLER DERNEĞİ
KÖYLER ARASI 4. GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI

-2016-
  
 A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
A-1ALİHOCALAR KÖYÜB-1KORUCU KÖYÜC-1CUMAKÖYD-1SİPAHİLER KÖYÜ
A-2KALBURCU KÖYÜB-2ORUÇLAR KÖYÜC-2DİKENLİ KÖYÜD-2ÇIRAKLI KÖYÜ
A-3GEREDELİ KÖYÜB-3İSHAKÇILAR KÖYÜC-3KAŞIKÇI KÖYÜD-3ARSLANLI - KÖSELER KÖYÜ
A-4TURGUTLAR KÖYÜB-4ÇAVUŞLU KÖYÜC-4ÇALKÖYD-4KUŞLU KÖYÜ
 
GRUP MAÇLARI
  13/11/2016 PAZAR 27/11/2016 PAZAR 
1.HAFTA16:45-17:45ALİHOCALAR KÖYÜGEREDELİ KÖYÜ3.HAFTA16:45-17:45ARSLANLI - KÖSELER KÖYÜKUŞLU KÖYÜ
17:45-18:45CUMAKÖYKAŞIKÇI KÖYÜ17:45-18:45ALİHOCALAR KÖYÜTURGUTLAR KÖYÜ
18:45-19:45KORUCU KÖYÜİSHAKÇILAR KÖYÜ18:45-19:45SİPAHİLER KÖYÜÇIRAKLI KÖYÜ
19:45-20:45ORUÇLAR KÖYÜÇAVUŞLU KÖYÜ19:45-20:45CUMAKÖYDİKENLİ KÖYÜ
20:45-21:45SİPAHİLER KÖYÜARSLANLI - KÖSELER KÖYÜ20:45-21:45KAŞIKÇI KÖYÜÇALKÖY
BAY GEÇEN
TAKIMLAR
KALBURCU KÖYÜÇIRAKLI KÖYÜ BAY GEÇEN
TAKIMLAR
KALBURCU KÖYÜİSHAKÇILAR KÖYÜ    
TURGUTLAR KÖYÜKUŞLU KÖYÜGEREDELİ KÖYÜÇAVUŞLU KÖYÜ
DİKENLİ KÖYÜ KORUCU KÖYÜ  
ÇALKÖYORUÇLAR KÖYÜ
20/11/2016 PAZAR    04/12/2016 PAZAR   
2.HAFTA16:45-17:45İSHAKÇILAR KÖYÜÇAVUŞLU KÖYÜ4.HAFTA16:45-17:45CUMAKÖYÇALKÖY
17:45-18:45ÇIRAKLI KÖYÜKUŞLU KÖYÜ17:45-18:45ORUÇLAR KÖYÜİSHAKÇILAR KÖYÜ
18:45-19:45GEREDELİ KÖYÜTURGUTLAR KÖYÜ18:45-19:45DİKENLİ KÖYÜKAŞIKÇI KÖYÜ
19:45-20:45ALİHOCALAR KÖYÜKALBURCU KÖYÜ19:45-20:45ÇIRAKLI KÖYÜARSLANLI - KÖSELER KÖYÜ
20:45-21:45KORUCU KÖYÜORUÇLAR KÖYÜ20:45-21:45KALBURCU KÖYÜGEREDELİ KÖYÜ
BAY GEÇEN
TAKIMLAR
CUMAKÖYSİPAHİLER KÖYÜ    BAY GEÇEN
TAKIMLAR
ALİHOCALAR KÖYÜSİPAHİLER KÖYÜ    
DİKENLİ KÖYÜARSLANLI - KÖSELER KÖYÜTURGUTLAR KÖYÜKUŞLU KÖYÜ
KAŞIKÇI KÖYÜ  KORUCU KÖYÜ  
ÇALKÖYÇAVUŞLU KÖYÜ
 














11/12/2016 PAZAR
5.HAFTA16:45-17:45KALBURCU KÖYÜTURGUTLAR KÖYÜ
17:45-18:45DİKENLİ KÖYÜÇALKÖY
18:45-19:45KORUCU KÖYÜÇAVUŞLU KÖYÜ
19:45-20:45SİPAHİLER KÖYÜKUŞLU KÖYÜ
BAY GEÇEN
TAKIMLAR
ALİHOCALAR KÖYÜCUMAKÖY 




GEREDELİ KÖYÜKAŞIKÇI KÖYÜ
ORUÇLAR KÖYÜÇIRAKLI KÖYÜ
İSHAKÇILAR KÖYÜARSLANLI - KÖSELER KÖYÜ
ÇEYREK FİNAL PAZAR 18/12/2016
ÇEYREKFİNAL 17:00-18:00GRUP A (1.Sİ)GRUP C (2.Sİ) İLEÇEYREKFİNAL19:00-20:00GRUP C (1.Sİ)GRUP A (2.Sİ) İLE
18:00-19:00GRUP B (1.Sİ)GRUP D (2.Sİ) İLE20:00-21:00GRUP D (1.Sİ)GRUP B (2.Sİ) İLE

 
           YARI FİNAL PAZAR 25/12/2016
  YARI FİNAL18:00-19:00GRUP B (1) - D (2) GALİBİGRUP C (1) - A (2) GALİBİ
19:00-20:00GRUP A (1) - C (2) GALİBİGRUP D (1) - B (2) GALİBİ
  
 FİNAL PAZAR 01/01/2017
    3.LÜK MAÇI17:00-18:00YARI FİNAL MAĞLUPLARI 3.LÜK MAÇI
FİNAL18:00-19:00YARI FİNAL GALİPLERİ FİNAL MAÇI
KUPA TÖRENİ19:00-20:00KUPA TÖRENİ
KUPA TÖRENİ20:00-21:00KUPA TÖRENİ